5465 VOLGA BLUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5465 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 298cm / 117inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3375kg |